Discutii Generale

<<<>>>
Pagina 6 din 7, se afiseaza 20 discutii dintr-un numar total de 121 discutii
Utilizator Discutie
OctavianP OctavianP
Poate cineva sa imi clarifice situatia creditelor? La ce ajuta, si de ce sunt reprezentate prin $ ? Va multumesc!
2013-12-09
OctavianP
3 raspunsuri
mircea Documentare Fotografie
Pe blogul nostru blog.pxlshot.ro regasiti o colectie de documentare video despre fotografie curtoazie a colegilor nostri de pe fotodex.ro
2013-12-04
mircea
0 raspunsuri
tudoricus Intrebare
Este un apus de soare considerat un peisaj? Daca vreti, am cateva poze de genul asta si pot sa vi le trimit sa va dati cu parerea. As vrea sa stiu daca pot fi incadrate ca fiind peisaje
2013-12-01
tudoricus
4 raspunsuri
mircea Service DSLR
Cunoaste cineva un service bun de camere foto in Bucuresti?, preferabil pt DSLR uri.
2013-10-25
mircea
3 raspunsuri
mariusm Intrebari fotografiere masini in miscare
Salut, as dori sa ii intreb pe aceasta cale pe cei mai experimentati cum pot realiza poze reusite cu masini in miscare. Sunt din Iasi si se apropie Raliul Iasului iar cum eu sunt un pasionat de masini am zis sa imi incerc norocul. Am un aparat mediu zic eu Canon sx500is si ma gandeam ca niste sfaturi de la voi nu ar strica. Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
2013-09-24
mariusm
4 raspunsuri
mircea Comportament Utilizatori
Despre comportamentul utilizatorilor pe site
2013-09-02
mircea
9 raspunsuri
mircea Se inchide Worth1000
Dupa 11 ani worth1000 se inchide, daca aveti cunoscuti pe acest site ii puteti invita aici
2013-08-17
mircea
1 raspunsuri
mircea Zile de Nastere
La multi ani celor ce-si serbeaza ziua de nastere
2013-05-31
mircea
3 raspunsuri
iulyus Model de teme bine alese
Am intrat (dupa o perioada destul de lunga inactiv) si eu astazi(24.05) si am vazut intr-adevar 3 teme bine propuse si adevarate provocari pentru fotografi pasionati si seriosi ( nu ca nu ar fi fost si pana acum :) ). Imi plac temele alese si aici zic eu ca se va vedea munca ,adevarata munca - meserie,de fotograf adevarat; amator bineinteles!
2013-05-24
iulyus
4 raspunsuri
alexei86 Salutare
NU sunt mare expert in fotografie si nici nu o cunosc prea bine dar imi place aceasta arta a fotografiei. La unele poze am observat niste voturi dubioase si mult prea multe. Am inteles ca unii isi fac mai multe conturi si isi voteaza "marile capodopere" ceea ce nu mi se pare normal. Pe mine ce m-ar impedica sa fac asta? Eu propun ca cei care au mai multe conturi sa fie bannati. E pacat sa nu fim corecti si fair play.
2013-05-09
alexei86
1 raspunsuri
iulyus tematica de concurs vs. bataia de joc
o fotografie instantaneu, nu inseamna ca iesi pe strada si ''tragi'' un cadru....cu camera de la telefon,si o postezi pe un site doar de dragul participarii la un concurs !!! am mai spus si o mai repet : e un concurs fotografic ! fiti mai exigenti cu dumneavoastra si nu va bateti joc de voi insiva,prin postarea fotografiilor fara valoare (poate doar sentimentala, dar acest aspect nu se ia in calcul ); lucrati mult sa va iasa o fotografie reusita; este mult mai apreciata o fotografie care desi nu are tehnica perfecta dar se vede ca a fost gandita sa aiba macar o compozitie buna, fata de una care stapaneste tehnica la perfectie dar nu are" nimic de spus".
2013-05-08
iulyus
1 raspunsuri
mircea Urari de Paste
Paste fericit tuturor si distractie placuta alaturi de cei dragi
2013-05-04
mircea
2 raspunsuri
Droste Lucrari Saptamana asta
Am vazut lucrari foarte bune saptamana asta. Ce s-o fi intamplat ? :)
2013-04-22
Droste
3 raspunsuri
alexis Votare
Sunt si eu de parere ca asa cum vedem cine ne pune lucrarile la "favorite" sa vedem si cine ne voteaza
2013-04-06
alexis
0 raspunsuri
alexis Votare
Ar putea fi conditionati utilizatorii sa voteze fiecare lucrare din concurs (pentru ca nu poti vota de doua ori aceeasi lucrare) in decurs de o anumita perioada
2013-04-06
alexis
4 raspunsuri
kisscsaba Votare
exista posibilitatea sa vezi cine a votat o lucrare? daca nu se poate rezolva si acest aspect? cateodata chiar as vrea sa stiu cine apreciaza munca mea :) Multumesc
2013-03-30
kisscsaba
9 raspunsuri
admin Trisori
Cateva cuvinte despre cei CE SE GANDESC ca pot trisa
2013-03-30
admin
5 raspunsuri
Droste Rezultate
Cum vi s-au parut rezultatele??
2013-03-18
Droste
2 raspunsuri
iulyus mesaje
ar trebui inbunatatit modul de transmitere a mesajelor intre membri; sa putem purta si discutii private;
2013-03-05
iulyus
3 raspunsuri
iulyus reclama - sufletul comertului
am postat adresa site-ului pe facebook; merita sa-l facem cunoscut ; chiar imi place si vrea sa ma dedic(implic) in promovarea si atragerea de membri.postati linkul pe facebook.
2013-03-05
iulyus
3 raspunsuri
<<<>>>
Pagina 6 din 7, se afiseaza 20 discutii dintr-un numar total de 121 discutii
© PxlShot 2019 sub Creative Commons License Powered by DotPxl